Selecties Vlaams Kampioenschap DMT B&C bekend !!

28 MAR | BY WEBMASTER

Zopas maakte de gymfed de geselecteerden voor het Vlaams Kampioenschap DMT B & C bekend.
Voor onze club is dit voor DMT B : Jill Mortier, Elien Coopman & River Hogie !
Voor de DMT C : Yente Vanderschueren, Marie-Hélène Scheirlinckx & Louise-Sofie De Wit !
De deelnemers aan de Vlaamse kampioenschappen (VK) wisten zich via de provinciale voorrondes voor deze competitie te selecteren. Ze worden georganiseerd in het A-, B- of C-niveau. De Vlaamse Kampioenschappen zijn op hun beurt selectief voor het Belgisch B-kampioenschap. Deze selectie gebeurt door de Gymfed en wordt zo snel mogelijk na het VK bekend gemaakt.

Onze DMT-springers zetten opnieuw Middelkerke in de gymnastiekwereld op de kaart !!

Proficiat !!

#middelkerke
#sportersbelevenmeerLocation

Middelkerke

Comments --

Loading...